تبریک فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۱ خورشیدی

تبریک فرا رسیدن نوروز 1391 خورشیدی

درود بر شما کاربران و همراهان عزیز، فری اسکریپت.

فرا رسیدن نوروز سال ۹۱ خورشیدی را به شما تبریک و شادباش عرض میکنیم.

امروز علاوه بر تبریک نوروز، فرصتی شد تا بعد از حدود بیشتر از ۸ ماه، از آغاز مجدد فعالیت فری اسکریپت پس از ۳ سال، به مسائلی پیرامون گذشته و گذشته ها و آینده، مربوط به حیطه فعالیت مان بپردازیم و اشاره کوتاهی داشته باشیم.

اولا صمیمانه از تمام شما عزیزان و سرورانی که بر ما منت نهادید و سایت خودتان را قابل ارزش دیدن و توجه دانستید، سپاسگذاری میکنیم.

همانطور که میدانید فری اسکریپت، یکی از قدیمی ترین سایت های خدمات وبمستری و به ویژه ارائه اسکریپت های رایگان در بین پارسی زبانان است. اما طی دوره طولانی این مجموعه فعالیتش کاملا متوقف شده بود. سرانجام پس از حدودا کمتر از ۳ سال بازهم مجددا راه اندازی شد و به فعالیتش ادامه داد.

شرایط در اینترنت مخصوصا در بین سایت های دانلود و بازهم به طور اخصّ، در بین سایت های خدمات وبمستری و اسکریپت فارسی در گذر این چند سال بسیار تغییر کرده و حالت ویژه ای به خود گرفته است. به طوری که در سال های گذشته برای دستیابی به مطلب به طور مثال اسکریپت مورد نظر در چند انجمن قدیمی و به سختی با جستجو و یا درخواست، که آیا به مقصود مورد نظرمان میرسیدیم یا خیر.اما امروز، شرایط به کلی تغییر کرده است، و نیازهای وبمسترها با وجود سایت های متعدد خدمات وبمستری، به آسانی رفع میگردد.

خدا را شاکریم که فری اسکریپت، در مدت ۸ ماهه شروع مجدد فعالیتش توانسته تا حدود زیادی توجه مخاطبینش را جلب کند. و به لطف خداوند و توجه شما کاربران عزیز توانستیم تا حدی به جایگاه اصلیمان نزدیک شویم.

این نوید را به تمام شما همراهان محترم فری اسکریپت میدهیم که ما هم تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که نیازهای شما عزیزان را برآورد کنیم، همچنین در چند ماه آینده همراه با ۱ ساله شدن فعالیت فری اسکریپت، تغییراتی در سایت اعمال خواهد شد، که بتوانیم بنابر تغییر شرایط و نیازهای شما خدمات بهتری نیز ارائه دهیم.

از جمله تغییراتی که ممکن است در اوایل تیر ماه سال ۹۱ در سایت فری اسکریپت اعال گردد:

۱) تغییر در موضوعات سایت و مرتب کردن موضوعات زیرمجموعه

۲) گسترش فعالیت های سایت و به روزرسانی مرتب مطالب

۳) گسترش فعالیت در تالارگفتمان

۴) ویرایش قالب و یا تعویض آن

و موارد دیگری که به مرور زمان و در آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

در آخر بازهم فرا رسیدن نوروز باستانی و این عید خجسته را به شما تبریک عرض میکنیم.

دنیا را برایتان شاد شاد   و  شادی را برایتان  دنیا  دنیا  آرزومندیم .

نوروز مبارک.

شاد و پیروز باشید.

فری اسکریپت – freescript.ir

  • آخرین بروزرسانی مطلب : ۵ بهمن ۱۳۹۶
  • منبع مطلب : فری اسکریپت
  •  

 

منبع : دانلود اسکریپت