خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس

خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس

برخی کاربران از ما در مورد صادر کردن آدرس ایمیل از نظرات در وردپرس میپرسند. از آنجا که آدرس ایمیل در بسیاری از وب سایتهای قوی وردپرس به فیلد نیاز دارد با استفاده از سیستم اظهار نظر بطور پیش فرض این کار را قطعا امکان پذیر میسازد. در این مقاله ما به شما روش خروجی گرفتن لیست ایمیل از نظرات وردپرس را آموزش میدهیم.

 

comments-emails

 

اولین کاری که نیاز به انجام آن دارید نصب و فعال سازی افزونه Comments Emails میباشد. پس از فعال سازی نیاز است به ابزارهاComments Emails بروید. این جایی است که میتوانید لیستی از آدرس ایمیل نظرات را دریافت کنید.

 

ابتدا جعبه کنار گزینه ی ایمیل را در زیر بخش فیلدها تیک بزنید. پس از آن CSV را بعنوان فرمت فایل انتخاب کنید و سپس روی گزینه  ‘Show Emails’ کلیک کنید. اکنون پلاگین آدرس ایمیل نویسنده را از پایگاه داده وردپرس شما واکشی کرده و آنها را در کادر زیر نمایش میدهد. شما میتوانید داده ها را از بخش متن کپی کرده و آنها را در ویرایشگر متن مانند Notepad قرار دهید و آنرا بعنوان فایل txt و CSV در سیستم خود ذخیره کنید. همچنین میتوانید آدرس ایمیل را در Microsoft Excel یا Google spreadsheets ذخیره کنید.

 

وارد کردن لیست ایمیل در  سرویسهای ارسال ایمیل

ایجاد یک لیست ایمیل پر هزینه ترین ابزار بازاریابی موثر برای هر وب سایت میباشد. اغلب ارائه دهندگان سرویس ایمیل محبوب مانند Constant Contact و AWeber یک راه را برای وارد کردن آدرس ایمیل به لیست ایمیل شما پیشنهاد میکنند. نحوه ی انجام این کار را در بخش لیست ایمیل به شما نشان میدهیم. دیگر ارائه دهندگان سرویس ایمیل دارای ابزار مشابه برای وارد کردن آدرس ایمیل از فایل txt یا CSV هستند.

 

اولین کار ورود به حساب در منوی بالا کلیک روی ‘Contacts’ میباشد. پس از آن نیاز دارید روی دکمه Add Contacts کلیک کنید و سپس گزینه ‘Upload from a file’ را انتخاب کنید.

 

در صفحه بعد روی گزینه ‘Choose File’ کلیک کرده و فایلی که حاوی ایمیل نظرات شماست را انتخاب کنید.

 

اکنون سرویس دهنده آدرس ایمیل را به لیست شما وارد میکند.

 

یادداشت: شما نیاز به اجازه کاربر قبل از افزودن آنها به لیست ایمیل دارید. توصیه میشود که از کاربران در این مورد بپرسید. اگر سرویس ارسال ایمیل ندارید پیشنهاد میکنم از مای میل استفاده کنید.

 

منبع : دانلود اسکریپت