نمایش مطالب پست سفارشی وردپرس در صفحه اصلی index

از قابلیت های وردپرس برای مدیریت بهتر مطالب با موضوعات متفاوت امکان ساخت پست سفارشی یا پست تایپ است که می توان علاوه بر بخش نوشته های خود وردپرس قسمتی جداگانه برای ایجاد مطلب با فرمت و امکانات دلخواه ایجاد کرد به عنوان مثال می توان تصاویر شاخص، ویرایشگر دیداری و متنی، دسته ها، خلاصه مطلب و … را حذف کرد و تنها از فیلد زمینه های دلخواه برای ایجاد قابلیت دلخواه استفاده کرد.

 

098941-firey-orange-jelly-icon-social-media-logos-wordpress-logo-square

 

همینطور که می دانید در حالت عادی امکان نمایش نوشته های tradition post forms در صفحه اصلی همراه با سایر مطالب وجود ندارد در این مطلب از سایت قصد معرفی کد نمایش مطالب پست سفارشی وردپرس در صفحه اصلی index یا home قالب وردپرس را داریم پس تا پایان همراه ما باشید.

 

کد نمایش مطالب پست سفارشی وردپرس در کنار نوشته های اصلی

بیشتر پلاگینهایی که دارای بخش تنظیمات مستقل هستند مانند افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و پلاگین دانلود به ازای پرداخت وردپرس edd یا easy digital downloads از پست تایپ برای نمایش محصولات استفاده می کنند. در حالت کلی عدم نمایش محصولات در صفحه اصلی توسط این دو پلاگین از ویژگی های آنان به حساب می آید تا بتوان به شکل دلخواه و در مکان مناسب کالاهای خود را نمایش داد اما اگر می خواهید محصولات تان در صفحه اصلی و در کنار سایر مطالب نمایش داده شوند می توانید از کد زیر در فایل فانکشن functions.php قالب وردپرس استفاده کنید. برای افزودن پست تایپ های دیگر تنها کافیست نام انرا به همراه علامت , در کنار سایر پستهای سفارشی اضافه کنید.

 

 

 

منبع : دانلود اسکریپت